Kaip išsirinkti miegamojo užuolaidas

by admin

Užuolaidų funkcija. Tai padės apsispręsti renkantis užuolaidų tipą. Ar tai užuolaidos skirtos kūdikio ar mažo vaiko miegamajam? Ar norite, kad pro langą prarastumėte kuo mažiau šilumos? Ar tai jūsų miegamasis ir jums trukdo miegoti net menkiausias šviesos spindulėlis? Visais šiais atvejais jums geriausia rinktis šviesai nepralaidžias sunkias užuolaidas.

Užuolaidos raštas. Galbūt jūs planuojate atnaujinti miegamąjį ir norite, kad užuolaidos taptų jo akcentu? Tokiu atveju jos gali būti su išreikštu raštu. Jei atvirkščiai, miegamajame raštuotų akcentų netrūksta, tuomet geriau tiktų paprastos, nuosaikaus rašto užuolaidos.

Užuolaidos audinys. Tai labai subjektyvus, nuo pirkėjo skonio priklausantis dalykas. Tačiau svarbu apgalvoti kokio vaizdo norite – ar lengvo, besiplaikstančių, ar atvirkščiai sunkių, krentančių užuolaidų ir pagal tai rinktis audinį.

Lango dydis. Langų dydis ir skaičius labai svarbus renkantis užuolaidas. Kambariams su dideliais, aukštais langais reikės gerokai daugiau užuolaidų, tokiu atveju nepatarina rinktis užuolaidų su itn ryškiais ir stambiais raštais, nes jos visiškai nustelbs visas kitas kambario detales.

Karnizas ar bėgeliai? Kaip kabinsite užuolaidas svarbu apsispręsti iš anksto, nes nuo to priklauso ir matavimas. Yra daug įvairių kabinimo variantų, iš kurių reikia išsirinkti jums priimtiniausią ir labiausiai tinkantį prie kambario interjero variantą.

Panašūs įrašai

Norėdami toliau naršyti, sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis Sutinku sužinoti daugiau