Kaip saugiai valyti romanetes?

by admin
Kaip prižiūrėti romanetes?

Romanetes renkasi vis daugiau žmonių, gali būti, kad langų dekore jos greitai aplenks ir tradicines užuolaidas. Jos puikiai suderina roletų funkcionalumą ir užuolaidų dekoratyvumą. Galite pasirinkti įvairią dizaino ir spalvų gamą, kuris puikiai tiks bet kurio kambario interjerui. Jei nusprendėte įsigyti šį madingą langų dekoro aksesuarą, būtina išmokti ir jas valyt, kad jos tarnautų jums ilgus metus.

Romanetes ne tik lengva sumontuoti, bet ir lengva jas išlaikyti ilgą laiką gražiomis. Tiesiog laikykitės kelių pagrindinių priežiūros principų, susijusių su audinio tipu. Pasidalinsime, ką turėtumėte žinoti apie tai!

Ar romanetes galima skalbti skalbimo mašinoje?

Prieš skalbdami pirmiausia atkreipkite dėmesį į audinį, iš kurios buvo pagaminta romanetė.  Daugumą poliesterio ar medvilnės audinių galite plauti skalbimo mašinoje – saugiausias būdas yra ne aukštesnė kaip 40 laipsnių temperatūra, be būgninio džiovinimo. Taip pat naudokite skalavimo priemonę, kuri apsaugo nuo išblukimo. Ypač švelniems,  dažytiems audiniams, turintiems ryškias spalvas, verta sumažinti maksimalią temperatūrą arba pasirinkti skalbimą rankomis. Romanetes, pagamintas iš kitų audinių, pavyzdžiui, sumaišytų su vilna, geriausia atiduoti cheminėms valymo įstaigoms.

Kaip paruošti romanetes skalbimui?

Pirmiausia ištieskite visą romanetę per visą jos ilgį, tada atlaisvinkite virveles, ištraukite apačioje esančia juodą ir horizontalias vyteles, kurios sudaro klostę, nuimkite romanetę nuo mechanizmo viršutinės dalies. Jūsų romanetė paruošta skalbimui.  Po skalbimo romanetės  turi būti džiovinamos  ištiestos. Taip pat galite sėkmingai lyginti audinius, kuriuos galima skalbti mašina.

Panašūs įrašai

Norėdami toliau naršyti, sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis Sutinku sužinoti daugiau