Langų dekoravimo tendencijos

by admin

Romanetės, užuolaidos – sužinokite naujausias kryptis langų dekoravimo srityje.

Kontrastingos tekstūros

Šiemet populiaru derinti tarpusavyje kontrastuojančias tekstūras. Įdomesnio pynimo audinio romanetės suteiks kambariui savitumo ir gražiai išbaigs interjerą. Tankesnis audinys sukuria aukštesnės kokybės įvaizdį, o taip pat leidžia geriau sulaikyti šilumą, suteikia jaukumo. Derinant kontrastingas tekstūras, geriau rinktis neutralesnes spalvas, kad jos labiau susilietų į visumą ir sukurtų vientisą interjero vaizdą

Raštai ir minerologija

Audinių raštus šiemet įkvepia mineralų formavimosi formos, geologinės struktūros. Gamtiniai motyvai, neutralios gamtos spalvos tarsi įneša natūralumą ir gamtos pasaulį į namus.

Metalo motyvai

Metalas vis dar išlieka populiarus ir šį sezoną, tik daugiau verta rinktis neutralesnius jo tonus – švelnią pilką, kreminę, baltą – tam kad suteikti minkštesnį, šiltesnį ir jaukesnį vaizdą. Subtilių metalo atspalvių romanetės ar žaliuzės – puikus pasirinkimas šiuolaikiniam interjero paįvairinimui.

Geometriniai raštai

Geometriniai motyvai yra vyraujanti tendencija interjero dizaine jau keletą metų. Šiemet jie vis dar neužleidžia savo pozicijų, tik tapo įmantresni ir originalesni. Mums įprastos geometrinės formos sulenkiamos vieną ar kelis kartus, vertikaliai ir horizontaliai – taip gaunant originalų raštą. Puikiai atrodo, kai tokio rašto užuolaidos audiniui naudojamos kontrastingos spalvos.

Spalvingumo gūsis

Įneškite spalvingumo į namus, panaudodami ryškias ir sodrias spalvas langų dekorui, tokiam kaip žaliuzės, romanetės ar užuolaidos. Derinkite ryškią persikinę ar geltoną su švariomis interjero linijomis, grafiniais raštais ir retro ar industriniais baldais. Šokiruojantis kontrastas sukurs ypatingą atmosferą.

Nostalgija

Praeito amžiaus vidurio stilistika populiari iš šiemet. Ryškių, kontrastingų spalvų ir geometrinių motyvų romanetės sukuria kupiną energijos vaizdą ir kartu alsuoja nostalgija praeitam šimtmečiui.

Botaniniai motyvai

Atgaivinkite namus, pakabinę užuolaidas su laukinių, didžiulų augalų motyvais ir ryškiais atspalviais – rožiniais, žaliais. Ne mažiau populiaru tuos pačius motyvus perpinti su klasikinėmis dramatiškomis spalvomis – juodmedžio ar sodrios vyšnių spalvos.

Panašūs įrašai

Norėdami toliau naršyti, sutinkate su slapukų naudojimosi taisyklėmis Sutinku sužinoti daugiau